رسانه اینترنتی دیدوشنو
باد سهمگین
بازدید 1919
ریحانه رحیمی 1865 روز پیش

کتاب صوتی ” باد سهمگین “

موضوع: باد سهمگین

نویسنده: میگوئل آنخل آستوریاس

دسته بندی: کتاب صوتی

زمان: 4 ساعت و 45 دقیقه

رمان باد سهمگین، در سال 1950 به وسیله میگل انخل استوریاس نوشته شد و او‌لین اثر از سه گانه ی این نویسنده به حساب می آید. کتاب، قصه استاندارد و خطی رویش شرکت موز در حین چند دهه میباشد.
ماجرا، حول مبنا مدیریت کاشت و زرع شرکت، آدلایدو، و خانواده ی روسلیا لوسر و پسرهایش، لینو و خوان می‌چرخد؛ شخصیتی مرموز و آمریکایی به اسم لستر مید هم در قصه به چشم می‌خورد که نقشی مهم در پیشبرد اتفاقات داراست.
کتاب از شانزده قسمت با فرصت های متعدد تشکیل‌شده و هر قسمت، شخصیت های جدیدی را به کاربر معرفی می نماید. ابتدا برپایی شرکت، توطئه ها و خطاها فراوانی از قبیل مسیرهای صعب العبور روستایی، مشکل ساز میگردند و شرکت با بازنویسی قیمت تولیدات، پیرو بهره بیشتر میباشد. البته طوفانی سهمگین در راه میباشد و وضعیت به کلی تغییر و تحول خواهد کرد.

میگوئل آنخل آستوریاس، زاده ی 19 اکتبر 1899، شعر سرا و نویسنده ی گواتمالائی میباشد. او تحت عنوان یکی‌از اصلی ترین نویسندگان آمریکای جنوبی شناخته میشود.میگل آنخل آستوریاس در ۱۸۹۹ در گواتمالاسیتی در خانواده ای تاجر زاده شد. تحصیلات دانشگاه را در حرفه ی حقوق و دستمزد اعمال بخشید و به اخذ مرتبه ی دکترا نائل آمد. در ۱۹۲۴ به لندن و آنگاه به پاریس مسافرت کرد و در دانش کده سوربون در رشته ی نژادشناسی به علم آموزی خاطر نشان نمود و در ادیان قدیم آمریکای مرکزی تخصص یافت.نحوه ی کتابت آستوریاس خاص خویش اوست و می توان آن را «رئالیسم جادویی» نامید. ریشه ی خاطر انگیزی در اثر ها آستوریاس در حقیقت های روزمره ی کشورش جایگزین میباشد. اعتقادهای آباء و اجدادی و خرافه پرستی، عشق و ایمان به سحر و جادو از سوئی و فقر و بینوایی از سوی دیگر، در باب زیبایی طبیعت و سرسبزی حوزه‌ ی استوایی با قلمی سحار و شاعرانه عرضه شد‌ه‌است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۵ رای

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solverwp- WordPress Theme and Plugin