رسانه اینترنتی دیدوشنو
دختران گمشده
بازدید 2170
ریحانه رحیمی 1778 روز پیش

کتاب صوتی ” دختران گمشده “

موضوع: دختران گمشده

نویسنده: مگان میراندا

دسته بندی: کتاب صوتی

زمان: 2 ساعت و 11 دقیقه

«دختران گمشده» رمانی هیجان انگیز و رازآلود میباشد. ماجرا با ارتباط تلفنی دنیل به برادرش در نصفه‌شب آغاز میگردد. پدرشان حافظه‌اش را از دست داده است و به نظر میرسد دنیل به یاری «نیک» نیازمنداست.
ده سال از هنگامی که شایسته ترین دوست «نیکول» ناپدید شد و نیکول شهر کوچک خویش را ترک کرد، می‌گذرد. نیک مجدد به شهر بازگشته تا شغل های نا تمام‌ را به عاقبت برساند و از بابای بیمارش نیز نگهداری نماید. وی خیلی زود وارد ماجرای عجیبی میشود که پرونده‌ی «کورنی» را مجدد زنده می‌نماید و نمک بر آسیب‌های کهنه میپاشد.
کتاب داستان دختران گمشده به همت‌های «نیک» برای پی‌بردن به واقعیت میپردازد. وی در حین این جست‌وجو، با حقایقی شگرف درخصوص دوستان و خانواده‌اش روبه‌رو می‌گردد.
این کتاب یکی‌از پرفروش‌ترین کتاب‌های «نیویورک تایمز» بوده میباشد. خصوصیت شاخص این کتاب، تایپ کردن آن از پایان به اولِ قصه میباشد که طبق نظر خوانند‌گان، مشابه به مدل خاص «فیلم - خاطره» میباشد.
داستان از آن جا آغاز می‌شود که قرار است جشن پنجمین سالگرد ازدواج نیک و ایمی برگزار شود. همه در پی تدارکات و آماده کردن هدایا هستند که همسر زیبای نیک یعنی ایمی، ناگهان غیبش می‌زند. اما نیک که در نگاه سایر افراد، بهترین همسر دنیاست، هیچ کار خاصی برای یافتن همسرش انجام نمی‌دهد. رمان دختر گمشده پرفروش ترین رمان دوسال متوالی 2014 و 2015 نوشته گیلین فلین که توسط آرش خیروی ترجمه و در سال 1394 از نشر ملیکان منتشر شده است. گیلین فلین نویسنده و فیلم نامه نویس آمریکایی ست و چندین جایزه از جمله نامزد گرفتن گلدن گلوب شده است.

مگان میرندا، نویسنده ای آمریکایی است.
او در نیوجرسی بزرگ شد و در دانشگاه MIT تحصیل کرد. میرندا کتاب های متعددی برای نوجوانان نوشته و اثرش در لیست پرفروش ترین های نیویورک تایمز قرار داشته است. 

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solverwp- WordPress Theme and Plugin