رسانه اینترنتی دیدوشنو
0

12 روز تا رسیدن به موفقیت

12 روز تا رسیدن به موفقیت
بازدید 1049

۱۲ روز تا رسیدن به موفقیت

همه ما دوست داریم که پیشرفت کنیم، دوست داریم در همه کارها موفق و بهترین باشیم، حتما برای شما هم پیش آمده که با خودتان فکر کرده اید و به این نتیجه رسیده اید که جایگاه شما این جایی که الان هستید، نیست باید عنوان شغلی بالاتر، کسب و کار بهتر یا درآمد بالاتری داشته باشید.
اگر تا به حال به آن نرسیده اید، نشان دهنده این است که باید خودتان را تغییر دهید. باید در رفتار و فکرتان تغییراتی ایجاد کنید تا بتوانید به آنچه می خواهید برسید. قطعا همه ما می دانیم که هیچ کس یک شبه موفق نمی‌شود و برای تغییرات بزرگ نیاز به زمان است در ادامه ۱۲ قدم را که باید در ۱۲ روز انجام دهید معرفی می کنیم تا شروعی برای تغیرات بزرگ باشد:

روز اول: از کارهای اجباری لذت ببر

هر کسی و در هر موقعیتی وظایفی دارد که انجام آنها را دوست ندارد مثل پاسخگویی به مشتری پر حرف یا بررسی گزارش های یک فرد بی دقت یا.. اما غرزدن تنها انرژی تان را از بین می برد. حالا که مجبورید سعی کنید کارتان را با لبخند انجام دهید حتی با یک لبخند زوری فکر خسته کننده بودن کار را از ذهنتان دور کنید، آن را به چشم یک کار پر هیجان و جالب ببینید. خواهید دید که همه چیز برایتان تغییر خواهد کرد.

روز دوم: کارها را از صمیم قلب انجام بده

به صرف اینکه وظیفه ای به شما محول شده و چاره دیگری ندارید، کاری را انجام ندهید. برای رسیدن به موفقیت با کارتان دوست شوید و آن را باور کنید، فرقی ندارد چه کاری انجام می دهید از خانه داری گرفته تا مدیریت. وقتی کاری را از صمیم قلب بپذیرید آن کار با دقت انجام می‌دهید و خیلی بهتر از بقیه کارها به نظر می رسید.

روز سوم: غیر قابل تغییرها را بپذیر

از همکار جدیدتان خوشتان نمی آید؟ یا تهویه محل کارتان ضعیف است؟ خب ظاهرا چاره ای به جز تحمل این شرایط ندارید، اما “تحمل کردن” روی کار و اخلاق شما تاثیر بدی می گذارد. پس سعی کنید هر چیز غیر قابل تغییری را همانطور که هست درک کنید سعی کنید با همکار جدیدتان ارتباط برقرار کنید شاید نقاط اشتراک زیادی با او پیدا کردید، یا از وسایل شخصی مثل پنکه های کوچک برای تهویه استفاده کنید.

روز چهارم: تمرین کن تا از درون شاد باشی

معمولا همه ما از معاشرت با آدم های شاد و پر انرژی لذت می بریم، برای رسیدن به موفقیت سعی کنید آدم شادی باشید. کافی است غر زدن و ناراحتی را متوقف کنید، ذهنتان را از بدی ها پاک و آرامش را جایگزین آن کنید، به خودتان لبخند بزنید. باور کنید که این لبخند می تواند تاثیر شگفت انگیزی بر روی رفتار بیرونی شما داشته باشد. می توانید از مراقبه برای تسلط بر افکارتان استفاده کنید.

روز پنجم: منافع جمع را در نظر بگیرید

رسیدن به موفقیت، اتفاقی نیست که به تنهایی رخ دهد. وقتی به منافع دیگران، اعضای شرکت یا همسایگانتان فکر می کنید، در حقیقت دارید به منافع خودتان فکر می کنید. یک شرکت زمانی موفق است که کارمندانش موفق باشند و احساس رضایت داشته باشند. از طرفی هر چه شرکت موفقیت بیشتری داشته باشد کارمندانش پولدارتر خواهند شد، وقتی شما به منافع جمع فکر کنید علاوه بر اینکه در راه رسیدن به موفقیت قدم برمی دارید همیشه بین افراد محبوب خواهید بود.

روز ششم: دست از سرزنش خود و دیگران بر دارید

سرزنش کردن و فریاد کشیدن بر سر دیگران یا خودتان مشکل را حل نخواهد کرد، به جای این افکار منفی، یک نفس عمیق بکشید و با همکاری دیگران برای مشکل راه حل پیدا کنید. با غر زدن تنها زمان را برای رسیدن به موفقیت از دست می دهید.

روز هفتم: برای رسیدن به موفقیت، تصویر واضحی از آن داشته باشید

خب، اگر ۱۲ قدم رسیدن به موفقیت را از شنبه شروع کرده باشید، امروز جمعه است و می توانید به خودتان افتخار کنید که یک هفته را با موفقیت گذرانده اید، تا اینجا یاد گرفتید که روی خودتان و افکارتان تمرکز داشته باشید. امروز وقت آن است که تعریف واضحی از شرایطی که می خواهید داشته باشید را بنویسید. تعریف شما از موفقیت چیست؟برای رسیدن به موفقیت چه کارهایی باید انجام دهید؟می خواهید به چه چیزی برسید؟یادتان باشد که هدفتان باید ویژگی های یک هدف واقعی را داشته باشد.

روز هشتم: دلسرد نشو

اگر همه تلاشتان را کرده اید اما کارها آن طور که انتظار دارید پیش نمی رود دلسرد نشوید، برای رسیدن به موفقیت نیاز به پیگیری و تلاش های مجدد است. وقتی خودتان آنچه که می خواهید را باور داشته باشید پس می توانید مطمئن باشید که به آن می رسید. معمولا همه موفقیت ها پشت قله هاست.

روز نهم: مشکلات ما را قوی تر می کنند

هر کاری، مشکلات مختص به خودش را دارد. اما همین مشکلات هستند که باعث می شوند شما تلاشتان را بیشتر کنید و در نتیجه دانش تان را در آن زمینه بالا ببرید به همین دلیل هم است که مشکلات در راه رسیدن به موفقیت شما را قوی تر می کنند. پس نترسید و محکم به راهتان ادامه دهید.

روز دهم: اراده ات را قوی کن

یکی از مهمترین دلایل موفقیت و پیشرفت آدم ها، اراده است. وقتی هدف واضحی تعریف کرده باشید، لذت رسیدن به آن می تواند تلاش شما را چند برابر کند، و تلاش بیشتر اراده را قوی تر خواهد کرد. پس در سختی ها و مشکلات هدفتان را ببینید و لذت رسیدن به آن را احساس کنید.

روز یازدهم: بهترین راه را برای هر کاری پیدا کن

وقتی به کارتان عشق بورزید (حتی اگر ساده ترین کار دنیا هم باشد) از انجام آن لذت می برید و خلاقیتتان نسبت به آن افزایش پیدا می کند، پیدا کردن راه های جدید برای انجام یک کار تکراری علاوه بر اینکه خودتان را سرحال می کند، موقعیت شغلی تان را هم تا حد زیادی ارتقا می دهد، پس برای رسیدن به موفقیت تقلب نکن و راه خودت را بساز.

روز دوازدهم: هر کاری را با دل و جان انجام بده

دیشب خوب نخوابیدید؟ به شدت سرما خورده اید؟ یا دچار حساسیت فصلی هستید؟ هر دلیل دیگری هم داشته باشید باید وقتی به کارتان می رسید، آنها را کنار بگذارید. شما برای رسیدن به موفقیتی بیشتر از آنچه اکنون دارید، تلاش می کنید پس اجازه ندهید این عوامل کوچک شما را در رسیدن به موفقیت متوقف کنند. سعی کنید همیشه پر انرژی باشید و کارهایتان را با سهل انگاری انجام ندهید.

ممنون از اینکه با ما همراه بودید دیدگاه و تجربیاتتان را درباره این موضوع با ما و دیگر مخاطبان دیدوشنو به اشتراک بگذارید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solverwp- WordPress Theme and Plugin