رسانه اینترنتی دیدوشنو
0

۳ روش برای جذب فرصت ها در زندگی

۳ روش برای جذب فرصت ها در زندگی
بازدید 1054

جذب فرصت ها در زندگی

احساس رخوت و رکود می‌کنید؟ حس می‌کنید در جذب فرصت ها مشکل دارید؟ معمولا اگر نتوانیم فرصت ها را در زندگی پیدا کنیم هیچ وقت توانایی بالا رفتن از نردبام موفقیت را کسب نمی‌کنیم.
اغلب از من و دیگر مشاوران می‌پرسند که چطور فرصت های بیشتری را در زندگی جذب کنیم؟ سوال مهمی است چون این فرصت ها هستند که به ما امکان پیشرفت و ترقی می‌دهند و اهمیت آنجا بیشتر می‌شود که این فرصت ها زیاد نیستند و باید دو دستی به تعداد کمی که به دست می‌آید چسبید!
معمولا افرادی که در جذب فرصت ها مشکل دارند به مرور حس رخوت و نارضایتی از زندگی سراغشان می‌آید. این احساس به طور مستقیم و غیر مستقیم بر زندگی و روابط احساسی و کاری فرد اثر سو می‌گذارد. آنها فکر می‌کنند جذب فرصت ها در زندگی چیزی شبیه معجزه است.
می‌خواهید پیشرفت کنید؟ سراغ یک فعالیت جدید بروید و بر روی قدرت جذب خود، کار کنید.
برای رسیدن به چیز هایی که تاحالا تجربه نکردیم نیاز به انجام کارهای جدید هم داریم چون اگر روش هایمان صحیح بود تا الان به آرزوهایمان رسیده بودیم!
باید از محیط امنی که برای خودمان ساختیم خارج شویم شاید در این پیله فکر کنیم که در امان هستیم اما برای جذب فرصت ها باید از آن خارج شویم وگرنه مجبوریم به زودی بی خیال آرزوهایمان شویم و به همین زندگی معمولی اما آرام! ادامه دهیم. افرادی به قله های اهداف خود می‌رسند که به دنبال جذب فرصت ها، با افراد جدید آشنا می‌شوند و کارهای جدید را امتحان می‌کنند.
در ادامه به ۳ روشی که افراد برای خروج از پیله و جذب فرصت ها انجام می‌دهند آشنا می‌شویم.

1. دایره اطرافیان را از افراد موفق انتخاب کنید

همه ما می‌دانیم که انسان ها بر روی هم اثر می‌گذارند. زن و شوهر ها هم بعد مدتی اخلاق و حتی چهره‌شان شبیه هم می‌شود و مثلی هست که می‌گوید درآمد شما میانگینی از درآمد ۵ نفری است که در دایره صمیمیت شما هستند. پس اثر گذاری و اثر پذیری از اطرافیانمان بسیار زیاد است. افراد موفق یاد گرفتند که رفتار و تفکرشان چطور باید باشد تا فرصت ها را جذب کنند. و اگر شما بیشتر وقت خود را با آنها بگذرانید علاوه بر دوری از منفی گرایی آرام آرام منش و روش آنها را فرا می‌گیرید اما اگر اطرافیانتان را با آدم های معمولی بسازید زمانی به خود می‌آیید که سطح توقع و آرزوهایتان به کمترین میزان ممکن رسیده و افکار منفی و پوچ هم در شما رخنه کرده است.

2. از پیله امن خود بیرون بیایید

واقعا کسل کننده نیست در محدوده امن خود بمانید و چیز های جدید را تجربه نکنید؟ این که نتیجه همه چیز را بدانید و در دنیای تکرار ها و تکرارها بمانید؟ فکر می‌کنم این سبک زندگی خیلی کسل کننده و بی انرژی باشد. بیرون بیایید چیزها جدید را تجربه کنید و آن دنیایی را که می‌خواهید بسازید اینطوری می توانید با آشنایی با افراد و موقعیت های جدید فرصت های جدید را جذب کنید.

3. سبک زندگی موفق بسازید

روی هر چیزی که تمرکز کنیم همان می‌شود چون ما در حال جذب آن هستیم! شخصیت و سبک زندگی صحیح با تمرین تثبیت می‌شود پس از همین امروز بشینید و برنامه ریزی کنید! ورزش روزانه، مطالعه، سحرخیزی یا یادگیری یک مهارت جدید مانند یادگیری زبان انگلیسی را در برنامه های روزانه خود بگنجانید. اینها خود عادت های جدید هستند پس آدم ها و موقعیت های جدید نیز در آنها نهفته است این یعنی چی؟ یعنی جذب فرصت های جدید در زندگی!
با افراد شکست خورده هم کلام شوید متوجه می‌شوید که از کارهایی که انجام نداده‌‌اند تاسف می‌خورند و این حسرت تا ابد با آنها خواهد بود. اما شما جزو این دسته نباشید با انجام این ۳ روش ساده در زندگی فرصت های جدید را به سمت خود جذب کنید و از محدوده امن لعنتی خارج شوید!

ممنون از اینکه با ما همراه بودید دیدگاه و تجربیاتتان را درباره این موضوع با ما و دیگر مخاطبان دیدوشنو به اشتراک بگذارید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solverwp- WordPress Theme and Plugin