رسانه اینترنتی دیدوشنو
در راه حل های خود آفریقا سرمایه گذاری کنید
بازدید 1303
ریحانه رحیمی 614 روز پیش

در راه حل های خود آفریقا سرمایه گذاری کنید.سخنران جاکلین نووگراتز

 

موضوع: در راه حل های خود آفریقا سرمایه گزاری کنید.

سخنران:جاکلین نووگراتز

دسته بندی: سخنرانی تد

زمان : 12 دقیقه

سخنرانی تد،در راه حل خود آفریقا سرمایه گزاری کنید.

ژاکلین نووگراتز ابراز علاقه جهان به آفریقا و فقر را تحسین می کند ، اما متقاعد کنندهانه برای یک رویکرد جدید استدلال می کند. درباره سخنران: ژاکلین نووگراتز · بنیانگذار و مدیرعامل Acumen ژاکلین نووگراتز برای ایجاد شکوفایی انسان کار می کند. سازمان او ، Acumen ، در افراد ، شرکت ها و ایده هایی سرمایه گذاری می کند که سرمایه ها و شبکه ها را برای حل سخت ترین مسائل فقر ، نه هدف می داند. چرا باید به این سخنران گوش کنید ژاکلین نووگراتز می نویسد: "من می خواهم حرکتی بسازم که در آن موفقیت را بر اساس میزان انرژی انسانی که در جهان آزاد می کنیم تعریف کنیم. "من کار خود را در وال استریت شروع کردم و خیلی زود فهمیدم که بازارها کارآمد هستند ، اما به تنهایی اغلب از فقرا چشم پوشی می کنند یا از آنها سو استفاده می کنند. بنابراین در سال 1986 به رواندا مهاجرت کردم تا به اولین بانک مالی خرد در این کشور کمک کنم. در آنجا دیدم که اخلاق بشردوستانه بشردوستانه ، و همچنین اینکه چقدر راه حل های بالا به پایین اغلب وابستگی ایجاد می کنند ، خلاف شأن و منزلت است. از طریق 30 سال کار بر روی راه حل های فقر ، من دوباره برای خودم تعریف کردم ، نه اینکه دیدم چقدر درآمد دارد فرد درآمد کسب می کند ، اما چقدر در انتخاب و تصمیم گیری خود آزاد است ، چقدر در زندگی خود اختیار دارد. "Acumen برای تغییر روش مقابله با فقر در جهان در سال 2001 تأسیس شد. مأموریت ما ساده بود - پرورش انسان دوستی و سرمایه گذاری آن به عنوان سرمایه صبور - سرمایه گذاری طولانی مدت در کارآفرینان بی باک که مایلند به جایی بروند که بازارها و دولتها فقیران را شکست داده بودند. ما شرکت ها را قادر به آزمایش و شکست می کنیم ، هرگز از تعهد برای کنار آمدن با فقرا متزلزل نمی شویم ، اما درک می کنیم که سودآوری برای راه حل های پایدار ضروری است. ما بیش از 110 میلیون دلار در سراسر آسیای جنوبی ، آفریقا ، آمریکای لاتین و ایالات متحده سرمایه گذاری کرده ایم ، و کل بخشها را بهم ریخته و صدها میلیون خدمت کرده است. "این کار همچنین به ما یادآوری کرد که سرمایه گذاری در استعداد بسیار مهم است. تا به امروز ، ما از تقریباً 400 نفر از دانشمندان متبحر در سراسر نژاد ، طبقه ، قومیت ، دین و ایدئولوژی پشتیبانی کرده ایم. آنها یک گروه زیبا ، پر از دید و قدرت هستند ، و این عزم راسخ برای انجام کار درست ، آسان نیست. این گروه خود رهبران را قادر می سازد تا تنهایی بخشی از کار را تحمل کنند. "و سپس ما مهمترین موارد را اندازه گیری می کنیم نه فقط آنچه را که می توانیم حساب کنیم. همه اینها را با هم جمع کنید و می بینید که ماموریت ما برای ساختن جهانی است که در آن همه ما فرصت رویایی و شکوفایی را داریم ، انجام می دهیم ، نه از یک احساساتی بودن آسان اما از طریق تعهد به استفاده از ابزارهای سرمایه داری و ویژگی های رهبری اخلاقی برای انجام آنچه لازم است متمرکز می شود ، و نه کمتر. "

ژاکلین نوواگراتز

متولد :1961(59 سال)
ملیت: آمریکایی
تخصص :نویسندگی-تجارت 
شغل :اداره تجارت عتیقه جات 

ژاکلین

«ژاکلین نووگراتز» شغل خود در وال‌استریت را ترک کرد تا شاید بتواند دنیا را تغییر داده و زندگی پر از ماجرا جویی را تجربه کند.ژاکلین نیز نویسنده ژاکت آبی است.
ژاکلین  که آموزش بانک‌داری بین‌المللی گزرانده و متخصص توسعه بود،  صندوق «آکیومن» را در سال ۲۰۰۱ تأسیس کرد. ژاکلین و صندوق آکیومن، پیشگامان «روش سوم»ی به نام سرمایه‌گذاری صبورانه بود. این روش  سرمایه‌گذاری خطرپذیر و خیریه‌های معمول بود. مدلی که درصدد ایجاد تغییراتی اساسی در کشورهایی‌ست که شهروندان عادی آن با روزی کمتر از ۴ دلار گذران روزگار می‌کنند. این رویکرد تازه، به مردمان کم‌درآمد نه به‌عنوان قربانیانی منفعل، بلکه به‌عنوان مشتریانی بالقوه و فعالان نوپای اقتصادی می‌نگرد. ژاکلین پیش از ساختن  صندوق آکیومن، «کارگاه بشردوستی» و «برنامه رهبری نسل بعدی» را در بنیاد «راکفلر» به اجرا رساند. علاوه بر این، شرکت سرمایه‌گذاری خُردی را به نام «دوتریمبر» در رواندا بنا نهاد. او در حال حاضر عضو هیئت مشاورین مجله «دانشکده کسب‌وکار و نوآوری استنفورد» است که توسط انتشارات ام‌آی‌تی چاپ می‌شود.
او دوره «هِنری کراون» را در «انستیتو اسپن» گذرانده، عضو ارشد «انستیتو سینرجوس» است و سخنرانی‌های متعددی در گردهمایی‌های بین‌المللی چون مجمع جهانی اقتصاد، بنیاد «کلینتون» و «تد» داشته است. ژاکلین در سال ۲۰۰۹ در لیست «۱۰۰ متفکر برتر دنیا»ی مجله سیاست خارجی و «۲۵ فرد باهوش دهه» خبرگزاری «دیلی بیست» قرار گرفت. او دارای مدرک مدیریت ارشد کسب‌وکار از دانشگاه استنفورد و مدرک کارشناسی اقتصاد و روابط بین‌الملل از دانشگاه ویرجینیا است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solverwp- WordPress Theme and Plugin