رسانه اینترنتی دیدوشنو
هدفمند
بازدید 1842
ریحانه رحیمی 1226 روز پیش

یک زندگی هدفمند

 

موضوع: یک زندگی هدفمند

نویسنده: ریچارد دوان

دسته بندی: سخنرانی تد

زمان : 21 دقیقه

سخنرانی تد، یک زندگی هدفمند اجرا شده توسط ریک وارن

کشیش ریک وارن، نویسنده کتاب "زندگی هدفمند"، در پی موفقیت چشمگیر کتابش، در مورد بحران هدف خود صحبت می کند. وی اعتقاد خود را مبنی بر اینکه قصد خدا این است که هر یک از ما از استعدادها و نفوذ خود برای انجام کار خوب استفاده کنیم، توضیح می دهد... این سخنرانی در یک کنفرانس رسمی TED ( تد ) ارائه شد و به همراه زیر نویس فارسی ارائه شد. درباره ریک وارن. کشیش، نویسنده پاستور ریک وارن نویسنده کتاب زندگی هدفمند است که بیش از 30 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است. او به صدایی بسیار تأثیرگذار تبدیل شده است که می خواهد ارزشهای ایمان خود را در موضوعاتی مانند فقر جهانی، اچ آی وی، ایدز و بی عدالتی به کار گیرد.

ریچارد دوان

متولد :28 ژانویه 1954
کشیش و نویسنده مسیحی انجیلی آمریکایی
بنیانگذار و کشیش ارشد کلیسای Saddleback
 نویسنده پرفروش بسیاری از کتاب های مسیحی 

ریک

 یک کلیسای بزرگ انجیلی در دریاچه جنگل، کالیفرنیا، که هشتمین کلیسای بزرگ در ایالات متحده (از جمله کلیساهای چند مکان) است.، از جمله کتاب های او راهنمای او برای خدمت کلیسا و انجیلیسم، کلیسای هدف محور، که مجموعه ای از کنفرانس ها را در مورد خدمت مسیحی و بشارت تشکیل داده است. او شاید بیشتر به خاطر کتاب عبادی بعدی زندگی هدفمند شناخته شده است که بیش از 30 میلیون نسخه فروخته است و وارن را تبدیل به نویسنده پرفروش نیویورک تایمز کرده است. وارن دیدگاه‌های الهیاتی محافظه‌کارانه دارد و دیدگاه‌های سنتی انجیلی در مورد مسائل اجتماعی مانند سقط جنین، ازدواج همجنس‌گرایان، آموزش صرفاً پرهیز از استفاده از کاندوم برای پیشگیری از HIV/AIDS و تحقیقات سلول‌های بنیادی جنینی دارد. در  انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در سال 2008، وارن میزبان انجمن مدنی در مورد ریاست جمهوری در کلیسای خود با هر دو نامزد ریاست جمهوری، جان مک کین و باراک اوباما بود. بعدا اوباما  هنگامی که از وارن در خواست کرد که  در مراسم تحلیف ریاست جمهوری در ژانویه 2009 این دعوت را مطرح شود، جزو جنجال برانگیز ترین بحث های آن موقع بود .

 

سنین جوانی و تحصیل وارنسنین در سن خوزه، واقع در کالیفرنیا، پسر او  جیمی و دات وارن به دنیا آمد. پدر او خادم باپتیست و مادرش کتابدار دبیرستان بود.

توضیحات لازم: او در اوکیا، کالیفرنیا بزرگ شد و در سال 1972 از دبیرستان اوکیا فارغ التحصیل شد، جایی که اولین باشگاه مسیحی را در محوطه مدرسه به نام The Fisers of تأسیس کرد. باشگاه مردان. خواهرش شاندل با کشیش سادلبک تام هالادی ازدواج کرده است. برادرش جیم سی وارن در سال 2007 درگذشت. وارن مدرک لیسانس هنر را از دانشگاه باپتیست کالیفرنیا در ریورساید، کالیفرنیا دریافت کرد. مدرک کارشناسی ارشد الهیات از حوزه علمیه باپتیست جنوب غربی (1979) در فورت ورث، تگزاس. و مدرک دکترای وزارت از مدرسه علمیه فولر در پاسادنا، کالیفرنیا

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۰ رای

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solverwp- WordPress Theme and Plugin